#37 Ausad Mehed – Saates Rain Tunger, "Autentsus võimendab sidet inimeste vahel"

JAGA:


Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Täna on meil külas Rain Tunger, kes on kindlameelne ning kahe jalaga maa peal olev ettevõtja, olles täna kolmes erinevas restoranis kaasomanik, millest kaks on esindatud ka Tripadvisori TOP10 seas ja millest üks on Tripadvisori TOP1 juba aastaid mitme tuhande arvustusega. Lisaks restoranide ülalpidamisele, jagab ta oma häält Raadio2 saates Progressioon. Talle meeldib laulda, mängida kitarri ning samuti viib ta läbi Adila puhkekeskuses ekstaatilise tantsu sessioone. Tema tugevaimaks küljeks on teenindus ja restoranide süsteemide arendamine ja juhtimine. Saates tuleb juttu klienditeenindusest, laste kasvatamisest, vaimsusest ja spirituaalsusest, teiste teenimisest, armastusest, suhetest, ettevõtlusest, ettevõtja mentaliteedist, circle-ing meetodist ja veel paljust muust põnevast. Rainiga tuleb tulevikus ka kindlasti VOL.2 saade, sest meil lihtsalt sai aeg seekord veidi ootamatult otsa!

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised