#261 Tehisintellekti mõistmine ja rakendamine organisatsioonides ja tavaelus, külas Sandra Reivik

JAGA:


Sandra Reivik on Dubais baseeruv tehisaru entusiast ja praktik, kes on spetsialiseerunud tehisintellekti tööriistade praktilisele rakendamisele ettevõtluses ning organisatsioonide koolitamisele, et parandada nende konkurentsivõimet ja toetada töötajate professionaalset arengut läbi AI tööriistade oskusliku kasutamise. Koostöös Estonian Business Schooliga on tema juhtimisel koos Eesti tehisaru ekspertidega loodud kursus “AI tööriistad äris” ning praegu on arendamisel uus kursus “Tehisintellekti rakendamine turunduses”, mille sisu on ehitamisel koos Eesti suurima turunduskogukonna eestvedajaga – Turunduslaboriga. Lisaks on Sandra aktiivne tehisintellekti teemadel eeskõneleja ning “hands-on” stiilis koolitaja, kes keskendub keeruliste teemadega seonduva lihtsasti mõistetavaks ja praktiliselt rakendatavaks muutmisele, sõltumata kuulaja varasemast kokkupuutest AI valdkonnaga.

Olles viimased paar aastat viibinud Lähis-Idas ‘’Web3 globaalses pealinnas’’ Dubais, siis tänu oma rahvusvahelisele võrgustikule on ta varajasemalt kaasa aidanud Edtechi ja GameFi projektide kapitali kaasamisele ning äriarendusele. Lisaks on tal on kogemusi plokiahela riskikapitalifirma nõustamisosakonna loomisel, et ühendada Web3 idufirmad teenusepakkujatega plokiahela valdkonnas üle maailma.

Sandra on ühtlasi ka noorim tunnistusega Wim Hof Meetodi instruktor, keda on ka Wim Hof isiklikult koolitanud nii Tais, Hollandis kuik ka Poolas. Thailand, the Netherlands, and Poland. Talle pakuvad huvi teemad nagu holistiline tervis, reisimine, alterantiiv meditsiin, eneseareng ja inimese potentsiaal. Enda ettevõtjaliku mõtteviisiga on Sandra loonud mitmeid erinevaid tervise keskuseid / stuudioid nii Tais kui ka Eestis. Hobi korras õpetab ta teistele ka lohesurfi.

Saates mainitud kursus / loeng:
my.ebs.ee/et/subject/44d77bb0-afca-4b9a-a5d0-a5446499dcc7/tehisintellekti-rakendamine-turunduses?fbclid=IwAR2VRCxqgR4BVdx0oynj5zcCJ-mjcAxrEqMEmnazXSs46dOx6CdgH6lvbvo

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised