#257 Tehisintellekti võlu ja uus tase ettevõtluses, saates koolitaja Priit Ilomets

JAGA:


Seekordse saate külaliseks on Priit Ilomets, kes on tehisintellekti koolitaja, kelleeesmärk olla sillaks tehisintellekti ja inimmaailma vahel. Ta on transformatsiooni teejuht, kes toetab inimesi oma täispotentsiaali avama, kasutades tehisintellekti tööriistu üheskoos oma keha tarkusega. 

Ühtlasi on ta ka professionalne coach ehk kasvusaatja, kes aitab juhtidel ja maailmamuutjatel lõpetada enda saboteerimine ja teha julgemaid samme enda täisvõimekuse avamise suunal ilma läbi põlemata.
Ta on toeks inimestele, kes tahavad anda endale tingimusteta loa olla nemad ise. Selle eelduseks on sügav arusaam, kes nad päriselt on ja mida siin maailmas luua tahavad.

Olles elanud nii teadlase, tippjuhi, tippsportlase kui ka ettevõtja elusid, on ta käinud läbi ka läbipõlemise ja pankroti ning pidanud sügavalt vaatama oma mustritesse ja minevikuhaavadesse. 

Läbi iseenda kogemuse oskab Priit luua turvalise ruumi, kus avastada ja välja öelda oma tõde. Ta õpetab, kuidas kuulata keha lõputut tarkust, õppida õppima, reguleerida oma seisundit, end joondada ja leida tasakaal olemise ja tegemise vahel. 

Priit on ühtlasi rahvusliku squashimeeskonna liige, valitsev Baltimaade meister, ja sertifitseeritud tipptreener squashis. Samuti on ta olnud 5 aastat keemik nii akadeemias kui tööstuses, ja olnud Eesti suurima toidu- ja bioteaduste keskuse tegevjuht ning juhtinud kaht tervisetehnoloogia start-up ettevõtet.

Saates tuleb juttu järgnevatel teemadel:
– Priidu vaimne teekond läbi aastate;
– Inimeste nimed ja nime taga olev signatuur ja jõud;
– Kuidas käib keha ja meele joondamine;
– Mida tähendab õppima õppimine;
– Tehisintellekti mõju meie maailmale;
– Tehisintellekt ja selle kasu meie igapäevaelus;
– Kuidas AI-ga raha luua;
– Priidu poolt loodud koolitus programm;
– Digitaalse kaksiku loomise kontseptsioon;
– Kuidas töötavad sellised tööriistad nagu ChatGPT ja Midjourney ning kuidas neid enda hüvanguks tööle panna;

Saates mainitud raamatud:
David Goggins “Cant Hurt Me”
David Deida “Tõelise mehe tee”
John Wineland “From the Core”

Saates mainitud Priidu koolitus ja kodulehekülg:
bit.ly/3OhZ21x

Saates mainitud AI tööriistad:
openai.com/blog/chatgpt
www.midjourney.com/app/

Facebook:
www.facebook.com/chriskalapodcast
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised