#159 Üliambitsioonikas digiturundaja Timo Porval ”Edasi viib tegemine, mitte lugemine.”

JAGA:


Timo Porval on naabrimees Türilt, keda nimetatakse Eesti internetiturunduse entusiastiks, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Ta juhib Eesti üht tunnustatumaid ja hinnatumaid digiturundusagentuure Lavii, kus aidatakse abiotsijaid digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamise ja müügimudelite leidmisega.
Timo on pisut nagu Eesti oma Tim Ferris, kes ei pane kätt ette ühelegi väljakutsele ning on valmis ise olema paljuski asjades katsejänes, et saada enda isiklik kogemus mõne uue veendumuse ja uskumuse kujundamisel.
Timo on sportlik mees, alustas ta kunagi Tim Ferrisse 4HB dieediga, vahetades selle peale 4 kuud ühe teise kava vastu välja. Timo isiklik eesmärk oli aastaga saada ette 6-pack, mis nüüdseks on ka saavutatud – mehel tänaseks raudne kilp kõhu peal. Lisaks jõutreeningutele on Timo leidnud endas kire jooksmise vastu, mida ta algselt suisa vihkas. Jooks on see, millest ta täna kindlalt pilve jääb.
Timo on kaasa aidanud väga mitmete suurürituste korraldamisel ja ka tuntud raamatute ja ettevõtete turunduskava koostamisel. Möödunud aasta Novembris toimunud Edu Akadeemia ”Better You” suursündmuse turunduse taga oli Timo oma tiimiga, lisaks sai Timo võimaluse selle ürituse raames olla maailma tuntud koolitaja Robin Sharma autojuht.
Timo on loonud Zone-i Veebikakadeemia, kus ühe nädala jooksul kaasati 19 digiturunduse eksperti ja filmiti üles 24 tundi tasuta digiturunduse teadmisi. Ühtlasi on ta seotud ka Business Survival Summiti loomisega, kuhu on oma panuse andnud samuti ka Roland Tokko ja Eric Edmeades. Lisaks kõigele on ta kirjutanud ka raamatu ”Just nii härra seersant”, samuti etendab Timo ka isa rolli ning on nüüdseks ka podcasti ”Ekspordime” eestvedaja.

Head mõtted:
”Edasi viib tegemine, mitte lugemine.”

”Raamatud on üks kõige suurematest häkkidest üldse. Sa ostad umbes viieteist euroga mingil teemal teadmised, julm.”

”Sul on kuus umbkaudu 100 töötundi, kui palju sa tegelikult seda enda asjade ehitamiseks ära kasutad?”

”Kirjuta asjad üles ja tee lihtsalt ära, ega homme parem seda teha ei ole.”

”Distsipliin aitab saavutada uusi harjumusi.”

”Nii kui sa enda sees kindla otsuse ära teed, on kõik väga easy.”

”Püüa leida seda, mis sind ennast õnnelikuks teeb.”

”Aita teisi inimesi.”

”Pea oma sõna.”

”Ole usaldusväärne.”

”Ära müü inimestele, vaid lase neil osta ja see saab alguse väärtuse pakkumisest.”

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi ka Timo:
www.facebook.com/timo.porval
ekspordime.ee
lavii.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised