#04 Emotsionaalsed Mehed – Suhted: Osa 2/2

JAGA:


Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja see tähistab mõne jaoks nädala lõppu, teise jaoks mitte midagi! Meie jaoks tähistab reede uut saadet. Siin see ongi! Eelmises saates rääkisime suhetest, armastusest ja põgusalt jõudsime puudutada seksi teemat. Kahjuks sai meil aeg lihtsalt otsa ja olime sunnitud tegema järje eelmisele osale.

Seekordne saade on #04 kuid Osa 2/2 – teemaks suhted, armastus ja seks. Selles saates keskendume rohkem seksile, kuidas voodis paremini vastu pidada; mida silmas pidada üldse seksi juures; kuidas kõik mehed on väidetavalt “kepikunnid” ; kuidas arvestada rohkem partneri soovidega voodis; enneaegne seemnepurse ja veel palju väga ausat ja otsekohest informatsiooni.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

See saade on täiega ON FIRE! Palju väärtust saab siin jagatud ja me loodame, et see teile meeldib!

Sa asud kuulama podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Soovi korral hoia emotsionaalsetel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised