#03 Emotsionaalsed Mehed – Suhted: Osa 1/2

JAGA:


Tere armsad kuulajad!

Käes on neljapäev ja Sa asud kuulama podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Käesolev episood on podcasti Emotsionaalsed Mehed kolmas osa. Tänases osas teevad Chris ja Martin juttu suhetest, armastusest ja seksist. Omavahelisest arutelust käivad läbi märksõnad nagu egoism suhtes, usaldamine, iseenda armastamine, hoolivus, partneriga arvestamine, hea suhe ja veel palju põnevat.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Soovi korral hoia meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

Facebook:
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised