20.06.22 Uus Maa Kinnisvarasaade. Elu Eestis: aastaga korterid kolm korda kallimad

JAGA:


Kui Klooga-Aedlinnas Harjumaal maksid aasta-poolteist tagasi kahetoalised korterid keskmiselt 20-30 tuhat eurot, siis praegu müüakse vähegi saadaolevad korterid asulas minimaalselt 50-60 tuhande eest, toob Uus Maa kinnisvarasaates välja Uus Maa Maakri maakler Ketlin Jundas. Saates toome sarnaseid hinnanäiteid lisaks Harjumaale välja ka teiste asulate osas nii Lääne-Virumaalt kui Raplamaalt.

Korteritele lisaks räägime saates pikemalt ka maamajade hindadest ja võrdleme, kumb on kallim, kas väike elamiskõlbulik maamaja Harjumaal või keskmine Tallinna korter. Uurime, milliste hindadega toimuvad praegu tehingud nii suvemajade kui aastaringsete elamute osas peamiselt Põhja-Eestis. Üüriturust rääkides selgub, et kahetoalise üürikorteri hind Tallinna lähistes linnades on pealinnaga võrdsustunud ning korteri üürimine Keilas või Sakus Mustamäe ja Õismäega võrreldes enam hinnavõitu ei anna.

Väikelinnadest ja maakodudest kõnelevas saates on Ketlin Jundase kõrval saatekülaline Uus Maa Maakri büroo maakler Meelis Paldre. Saadet juhib Lauri Leet. Fotol on Ketlin Jundas ja Meelis Paldre, autoriks Andras Kralla.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised