"Tõde või vale?", 7. osa | Kas Kert Toobal oli Türgis kaasosalisena bussi kaaperdamas?

JAGA:


Meelelahutuslik taskuhäälingusaade “Tõde või vale?” läheb täna eetrisse oma seitsmenda ja ühtlasi viimase osaga, kus saatejuhi Karl Rinaldo vastaseks on Eesti koondise rekordinternatsionaal ja kapten Kert Toobal.

Seekordne saade on tõeline Türgi eri, sest Toobali kõik viis lugu räägivad seikadest, mis leidsid väidetavalt aset nelja seal mängitud aasta jooksul. Juttu tuleb nii bussi kaaperdamisest, koka kadumisest, piiri peal ähvarduste saamisest kui ka paljust muust.

Saate formaat näeb ette, et mõlemad võistlejad räägivad oma elust vastasele viis lugu, mille puhul peab teine osaleja arvama, kas tegu on tõestisündinud juhtumiga või väljamõeldisega.

Ühtlasi kuuleme seekordses saates, kes võitis kuu aega tagasi tehtud 6. osa auhinna ehk Asko Esna skulptuuri “Võrkpallur”.

Kasutatud muusika: Acoustic Rock/Audionautix.com.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised