"Tõde või vale?", 4. osa | Miks sai Sepo Seeman Andrus Raadiku peale tulivihaseks?

JAGA:


Meelelahutuslikus karantiinipodcastis “Tõde või vale?” on sel nädalal saatejuhi Karl Rinaldo vastaseks Eesti koondise ja Tuneesia klubi Sfaxieni nurgaründaja Andrus Raadik.

Seekordses saates kuuleme muuhulgas lugusid omalaadsest piiriületusest, mängu ajal tehtud naljast, õpetajate tuppa vee kallamisest, Sepo Seemani pahaseks ajamisest ja teatrist välja viskamisest.

Saate formaat näeb ette, et mõlemad võistlejad räägivad oma elust vastasele viis lugu, mille puhul peab teine osaleja arvama, kas tegu on tõestisündinud juhtumiga või väljamõeldisega.

Saate kahe viimase loo osas anname võimaluse arvamiseks kõigile kuulajatele, kellelt ootame vastuseid aadressile [email protected] või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Õigesti vastanute vahel läheb loosi Andruse mängusärk.

Muusika: Acoustic Rock/Audionautix.com

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised