"Tõde või vale?", 3. osa | Kas Esna ja Vesik viidi Toobali tulevase auto tõttu politseisse?

JAGA:


Meelelahutuslik karantiinipodcast “Tõde või vale?” läheb eetrisse oma kolmanda osaga, kus saatejuhi Karl Rinaldo vastaseks on Eesti koondise endine libero Sten Esna.

Saate formaat näeb ette, et mõlemad võistlejad räägivad oma elust vastasele viis lugu, mille puhul peab teine osaleja arvama, kas tegu on tõestisündinud juhtumiga või väljamõeldisega. Muuhulgas kuuleme seekord lugu, kuidas Sten Esna ja Rivo Vesik Prantsusmaal Kert Toobali tulevase autoga kiirtee äärde jäid ja politsei nad jaoskonda viis.

Saate kahe viimase loo osas anname võimaluse arvamiseks kõigile kuulajatele, kellelt ootame vastuseid aadressile [email protected] või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Õigesti vastanute vahel lähevad loosi Arctic Spordi joogid.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised