"Tõde või vale?", 2. osa | Kas Rivo Vesik jäi tõesti enne ajaloolist MK-finaali püksata?

JAGA:


Võrkpall24 meelelahutuslikus karantiinipodcastis “Tõde või vale” astub seekord saatejuhile Karl Rinaldole vastu Venemaa rannavollekoondise treener ja “Kuldsest geimist” kuulajatele juba tuttavaks saanud Rivo Vesik.

Uue saatesarja teises osas tulevad jutuks erakordsed seigad maailma tipprannavõrkpallist, kosmonaudi unistusest, vanatädi peidetud maalist, isa nahkkinnastest ja paljust muustki.

Saate formaat näeb ette, et mõlemad võistlejad räägivad oma elust vastasele viis lugu, mille puhul peab teine osaleja arvama, kas tegu on tõestisündinud looga või väljamõeldisega.

Saate kahe viimase loo osas anname võimaluse arvamiseks kõigile kuulajatele, kellelt ootame vastuseid aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Õigesti vastanute vahel läheb loosi Rivole kuuluv Venemaa rannavollekoondise särk.

Muusika: Acoustic Rock/Audionautix.com

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Hiljutised