"Kuldne geim" | Uue nimega duo rannavollest, Saaremaa ärakukkumisest ja paljust muust

JAGA:


Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” juubeliosas võõrustavad saatejuhid Manta maja stuudios Eesti uut rannavolleduot Dmitri Korotkov (20) – Mihkel Tanila (27).

Kui tavainimesele võivad ranna- ja saalivõrkpall tunduda sisuliselt sama alana, siis tänased saatekülalised tunnistavad, et tegelikkus on midagi hoopis muud. Korotkov ja Tanila räägivad, mil moel neist tänavu endalegi ootamatult profipaar sai ning mida on esimesed kuu-kaks näidanud. Muuhulgas leiavad Korotkov ja Tanila saatejuhtide abiga omale ka uue esinejanime.

Ent tänases saates tuleb juttu saalivõrkapallistki, sest mõlemal külalisel jäi seljataha meeldejääv klubihooaeg. Korotkov mängis esimest aastat välismaal Belgia kõrgliigaklubis Mont-Saint-Guibert’is ja Tanila oli Saaremaa meeskonna üks põhitegijaid. Nagu selgub, on üht-teist huvitavat pajatada klubihooajast mõlemal mehel.

Mõistagi kuuluvad saatesse taas ka Sportlandi küsimusmäng ja “Paf lööb pahviks” nädala tegija rubriik.

Saatejuhtidena olid stuudios Karl Rinaldo, Uku Rummi ja Rivo Vesik.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised