"Kuldne geim" | Stuudios Hanno Pevkur, kes avalikustab suure uudise

JAGA:


Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” võõrustame sel nädalal Manta maja stuudios Eesti võrkpalliliidu presidenti Hanno Pevkurit.

Põnevaid teemasid jagub saatesse küll ja veel, sest lisaks Eesti alaliidus toimetamisele on Pevkuri näol tegu ka Euroopa võrkpalliliidu asepresidendiga, kes kohtus mitme tänase tippmängijaga juba noorena palliväljakutel.

Pevkur avalikustab saates põneva uudise seoses Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri korraldusõigustega. Seda, millest täpsemalt jutt, saab kuulata juba saatest.

Põhjaliku ja tulise diskussiooni peab president maha aga Eesti rannavõrkpalli hetkeseisu ja tulevikuplaanide teemal. Kas ja kui palju plaanib alaliit tagaplaanile jäänud rannavollele aega ja vahendeid suunata ning millised on järgmised sammud?

Mõistagi kuuluvad saatesse taas ka Sportlandi küsimusmäng ja “Paf lööb pahviks” nädala tegija rubriik.

Saatejuhtidena orkestreerivad mängu Karl Rinaldo, Rivo Vesik ja Uku Rummi.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised