"Kuldne geim" | Sten Esna keerulisest otsusest ja tulisest konkurentsist vennaga

JAGA:


Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” XIV osas on saatejuhtidel Rivo Vesikul ja Karl Rinaldol külas endine Eesti koondise libero Sten Esna.

Esna ja Vesiku näol on tegu vanade sõpradega, kes kasvasid üles 1990ndate Pärnus. Koos on mehed ka mänginud rannavõrkpalli. Viimati tehti seda edukalt muide alles eelmisel suvel, kui Pärnumaa etapil alistati finaalis selline duo nagu Keith Pupart – Silver Maar. Sellest, mil moel “vanakestel” õnnestus tegevvõrkpallureid kahel korral nahutada, räägivad asjaosalised saates pikemalt.

Põnevaid teemasid jagub saatesse aga mõistagi veel. Muuhulgas saame teada, kuidas Esna Prantsusmaa kõrgliigas tulevase maailma tipplibero Ženja Grebennikoviga mänguaja eest võitles, milline oli pärnaka läbisaamine koondises vend Asko Esnaga ja miks ta 31-aastasena karjääri tipul olles tippspordist loobus.

Päevakajalistest teemadest võtsime luubi alla Eesti naiste koondise põneva hetkeseisu ja meeste koondise suure võidu Hollandi üle. Arutame nii koondiste üleüldise olukorra kui ka individuaalselt mitmete mängijate rolli ja taseme üle.

Mõistagi kuuluvad saatesse taas ka Sportlandi küsimusmäng ja “Paf lööb pahviks” nädala tegija rubriik.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Hiljutised