"Kuldne geim" | Saarlasest saatejuht, värsked Eesti meistrid, purunematu särk ja naiste dilemma

JAGA:


Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” on nädalase pausi järel tagasi eetris, võõrustades Manta maja stuudios armastatud rannavõrkpallureid Aleksei Povjakelit ja Maksim Petrovi.

35-aastased Povjakel ja Petrov tulid augusti keskel Paides kümneaastase pausi järel Eesti meistriteks, pärast mida teatas Petrov emotsionaalses kõnes, et lõpetab vollekarjääri. Nüüd ongi aeg vaadata tagasi duo meeldejäävale karjäärile. Saame teada, kuidas 15 aastat koos mänginud paar tekkis, kuivõrd ekstreemsed olid nende MK-etappidel käimised ning kuidas nad täna meie kodust sarja hindavad.

Teemadest käsitleme pikemalt mõistagi EM-finaalturniiriks valmistuvate Eesti naiste ja meeste koondise hetkeseisu, ent räägime muustki. Muuhulgas arutleme, miks mitmed Eesti rahvusnaiskonna põhitegijad ei pruugi karjääri välismaal jätkata, tänu millele on Jade Šadeiko Oregoni siirdumise valguses USA ülikoolides naiste võrkpall nii populaarne ja miks lätlannast Euroopa rannavollemeister võidu eest sentigi ei teeninud.

Saatejuhtidest on stuudios “saarlane” Karl Rinaldo ja suurest naaberriigist viimaks kodumaale lastud mandrilane Rivo Vesik.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja, MonkeySporti ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Hiljutised