"Kuldne geim" | Mis aitaks Eesti naiste võrkpalli edulool jätkuda ja kuidas läheb meeskonnal?

JAGA:


Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” keskendub septembri esimeses osas Eesti koondistele ja hiljutisele edukale rannavõrkpalli MK-etapile.

Et naiste EM-finaalturniiri tõttu polnud eelmisel nädalal saadet võimalik teha, keskendume seekord just aktuaalsete teemade lahkamisele. Stuudios võtavad koha sisse Karl Rinaldo ja Eesti koondise endine libero Asko Esna, Roomast edastab sõnumeid telefoni teel Rivo Vesik.

Kuidas hinnata Eesti naiskonna esinemist EM-finaalturniiril ja keda tuua eraldi välja? Mis saab Eesti naiste võrkpallist lähiaastatel? Need on peamised küsimused, millele saate esimeses osas vastust otsime.

Saate teises pooles räägime EM-finaalturniiriks valmistuvast Eesti meeskonnast, kes näitas eelmisel nädalal Soomes head minekut. Nagu selgub, andsid nimetatud mängud mitme Eesti koondislase osas hea signaali. Ent milliste kohtade nimel on Eesti võimeline EM-il ikkagi mängima?

Poolteist nädalat tagasi toimunud Jurmala kolme tärniga MK-etapp pakkus eestlastele rohkesti häid emotsioone, sest Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar jõudsid esmakordselt finaali ning 18-aastased debütandid Märt Tammearu ja Timo Lõhmus põhiturniirile. Millises seisus meie meespaarid täna on, sellest räägib Venemaa rannavollekoondise peatreener Vesik pikemalt.

Saates olid esindatud ka värske toetaja Teamshield.com‘i küsimusmäng, samuti valisime “nädala tegija” ja võtsime ette uhiuue rubriigi “mängijaprofiil”.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja, MonkeySport’i, Teamshield.com‘i ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised