"Kuldne geim" | Kullerkannudega USA võrkpallist, aga ka teenritest, Super Bowl'ist ja Kobra 11'st

JAGA:


Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” on saatejuhtidel Karl Rinaldol ja Rivo Vesikul seekord külas Eesti pikimad võrkpalluritest õed Kadi (27) ja Liis Kullerkann (28).

Aastaid välismaal õppinud ja profileiba teeninud Kadi ja Liis on tänaseks Eestis tagasi, kuid totaalselt erinevatel põhjustel. Uurime saates, miks nii on läinud, kuigi teemasid on mõistagi palju rohkem. Eriti põhjalikult keskendume seekordses saates Ameerika Ühendriikidel ning sealse eluolu ja võrkpalli eripäradel.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Hiljutised