Kuldne geim | Kaks Eesti naisvõrkpallurit võtavad ette Nõlvaku ja Tiisaare teekonna

JAGA:


Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” võõrustab oma 35. saates Eesti tugevaimat naisvollepaari Liisa Soomets – Heleene Hollas.

Tänasel saatel on ka konkreetne uudisväärtus, sest Soomets ja Hollas on otsustanud pärast edukat suve esmakordselt sarnaselt Kusti Nõlvakule ja Mart Tiisaarele aastaringselt tõsiselt rannavõrkpallile keskenduda.

22-aastased Soomets ja Hollas tüürisid kevadel Eesti rannavollekoondise OM-kvalifikatsiooniturniiril teise ringi, võitsid suvel kõik kohalikud karikaetapid ning triumfeerisid Pärnus toimunud Ida-Euroopa karikaetapil ja Lätis Cesises peetud Ergos Cupil. Otsustavates mängudes alistati seejuures maailma esisaja mängijad.

Kui eelnevatel talvedel ei treeninud meie viimaste aastate parim naisduo üldse rannavõrkpalli ning veel möödunud suvelgi võisteldi koos oluliselt rohkem kui treeniti, siis sellest sügisest on sporditegemine tõsiselt ette võetud. Nädala sees treenivad Soomets ja Hollas Tallinnas Teras Beachil Indrek Verro näpunäidete järgi ja nädalavahetuseti omandatakse uusi teadmisi Nõo rannahallis Karl Jaani abiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised