"Kuldne geim", EM-i eri | Eesti naiskonna ajaloolise edu taga on eriline lugu

JAGA:


Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” tuleb välja erisaatega, mis on pühendatud täna algavale naiste EM-finaalturniirile.

Saatejuht Karl Rinaldo tervitab seekord Manta maja stuudios kaht Eesti võrkpallinaiskonna endist peatreenerit: Euroopa karikasarja hõbemedalisti ja Eesti läbi aegade üht edukamat võrkpallurit Anu Karavajevat ning Audentese spordigümnaasiumi võrkpallitreenerit ja endist Soome koondise juhendajat Peeter Vahtrat.

Põhjalikus eelvaates meenutame, mil moel Eesti lühikese aja jooksul tuhast Euroopa 24 parema sekka on kerkinud ning kes on meie edu taga. Võtame ükshaaval läbi nii koondise praegused treenerid kui ka mängijad. Ühtlasi analüüsime Eesti koondise tugevusi, nõrkusi ja edasipääsuvõimalusi eelseisval turniiril.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja, MonkeySporti ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised