"Kuldne geim" | Eesti võrkpalli 2022. aasta TOP 12

JAGA:


Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” tuleb pika pausi järel veel korraks tagasi, et pakkuda kuulajatele suur aastalõpusaade.

Aastalõpusaates pannakse kokku Eesti võrkpalli 2022. aasta 12 olulisemat teemat ja sündmust. Juttu tuleb nii Eesti klubi- ja koondisevõrkpallist, välismaal mängivate eestlaste seisust, huvitavatest seikadest kui ka laiemalt Eesti võrkpalli tervisest.

Saates lööb kaasa kuulajatele juba tuttav trio koosseisus Mihkel Uiboleht, Taavi Nõmmistu ja Karl Rinaldo, kes annavad muuhulgas ka tugeva panuse, et saade liiga tõsine ei saaks.

Kallid spordisõbrad, head kuulamist ja ilusat vana aasta lõppu!

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised