"Kuldne geim", 82. osa | Euroopa suurklubi helistas – kas Teppan siirdub keset hooaega välismaale?

JAGA:


Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” 82. osa läheb eetrisse sedapuhku juba saate lindistamise päeval ehk teisipäeval, sest päevakajalised teemad ei kannata kolmapäeva hommikuni oodata.

Saates lahkavad aktuaalseid võrkpalliteemasid ikka ja jälle Rivo Vesik, Renee Teppan, Andres Toobal ja Karl Rinaldo. Karo Metsa “eestlased välismaal” rubriigis võetakse seekord kõne Eesti rahvusnaiskonna nurgaründajale Kristiine Miilenile, 4Spordi küsimusmängus vastatakse aga mitmetele intrigeerivatele küsimustele.

Saates tuleb juttu muuhulgas järgnevatel teemadel:

*Millal Rivo viimaks Venemaale pääseb?
*Renee vastu tundis huvi kuulus välisklubi. Kas diagonaalründaja lahkub Tallinna Selverist ja liitubki välisklubiga?
*Tallinna Selver lülitas karikasarjas kindlalt konkurentsist Saaremaa Võrkpalliklubi. Kas ka headel meestel võib kokkumängu klappima saamine aega võtta?
*Andrus Raadiku viimatiste esituste põhjal – kas 34-aastane pärnakas tuleks järgmisel aastal koondisse võtta?
*TalTech üllatas poolfinaali avamängus Tartu Bigbanki, ent kaotus kordusmängu ja kuldse geimi kindlalt. Millest mõlema meeskonna nii suured kõikumised tingitud olid?
*Avo Keel jättis Pärnu Võrkpalliklubi rünnakuliidri Atvars Ozolinši algkoosseisust välja. Milles küsimus?
*Saarlased avavad täna õhtul eurohooaja. Rivo tegi Ukraina klubi Horodoki osas tänu idabloki allikatele põhjaliku analüüsi.
*Karo Mets esitleb: kõne äsja sünnipäeva tähistanud Kristiine Miilenile, kes valiti Prantsusmaa kõrgliigas viimase mängu parimaks. Selgub, et viljandlanna elu pole välismaal siiski kuigi kerge olnud.
*Martti Juhkami näitas Meistrite liiga mängudes end väga heast küljest. Kas Friedrichshafen pääseb veerandfinaali?
*Mitmendal kohal on Trentino mängija Nimir Abdel-Aziz maailma “edetabelis” diagonaalründajana ja mitmes on ta sidemängijana?
*4Sport esitleb: kuulajate ja Pärnu Võrkpalliklubi küsimused saate tegijatele.
*Kas pärast pallivahetust vastasmeeskonna “töötlemine” on hea või halb? Stuudios tekib tuline vaidlus. Kes “töötlevad” Eesti klubide mängijatest vastaseid enim ja miks?
*Kes on Eestis mänginud leegionäridest kolm kõige kõvemat nime?
*Spetsiifilised küsimused Rivole seoses rannavõrkpalli, videoanalüüsi ja reeglitemuudatusega.
*Aare Alba ja näitlejameisterlikkus võrkpallis.
*Kas TalTechi mängijad reageerisid pärast avamängu võitu üle?

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised