"Kuldne geim", 70. osa | Millised Eesti koondislased said koroona kiuste mullusest parema lepingu?

JAGA:


Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” 70. osas ütlevad sõna sekka kõik viis saate alalist liiget, teemadeks rannavõrkpalli EM ja Vilniuse MK-etapp, koroonast raputatud võrkpalliturg ning Eesti klubide viimased kontrollmängud.

Venemaa rannavollekoondise treener Rivo Vesik jõudis täna Jurmalasse ja vahendab kohapealt uudiseid, Tallinna Selveri liikmed Andres Toobal ja Renee Teppan istuvad aga koos Urmas Piigi ja saatejuhi Karl Rinaldoga Manta Maja stuudios.

Muuhulgas tuleb seekord jutuks:

*Meie Jurmala korrespondent Rivo on äsja jõudnud Jurmalasse, kus täna algasid rannavolle Euroopa meistrivõistlused. Millised on esmamuljed?
*Kes jalutavad Rivole vastu saate lindistuse ajal teel randa?
*Millist ilma on oodata EM-iks?
*Millised ärevad sõnumid on Jurmalas juba Rivoni jõudnud?
*Millist tulemust oodata Kusti Nõlvakult ja Mart Tiisaarelt?
*Kui palju ja mil moel muutus Euroopa võrkpallimaastik koroonakriisi valguses?
*Millised Eesti koondise mängijad suutsid võrreldes eelmise hooajaga teenida kriisist hoolimata parema lepingu?
*Kuidas mõjutab Lõuna-Ameerika majanduslik olukord otseselt ka Eesti võrkpallurite võimalusi välisklubidesse pääseda?
*Kas Urmas Piigi koduklubis Tallinna Ülikoolis on mängijate palgad endisest veel väiksemad?
*Tallinna karika kontrollturniir Kalevi spordihallis ja Sõle spordihoones päädis Tallinna Selveri ja TalTech/Tradehouse’i võiduga. Mida järeldada?
*Tartu Bigbanki tabas juba esimene tõsisem tagasilöök.
*TalTech/Tradehouse Soome liigas ikkagi kaasa ei löö. Suur tagasilöök koondislastele.
*Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar võitsid Vilniuses elu esimese MK-etapi. Eelkõige oli turniir eriline aga meie kahe tugevama paari omavahelise lahingu tõttu poolfinaalis.
*”Kuldne geim” otsib inimesi, kes oleks valmis saatele õla alla panema, et sama suure ja hea koosseisuga podcasti kevadeni vedada.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised