ValaVälja! #14: Mis loom see alkoholipoliitika ikkagi on ja mida see teha suudab?

JAGA:


Alkohol on kohe kindlasti üks selle suve kuum teema ja me ei pea silmas popimaid suvejooke vaid ikka seda va alkoholipoliitikat ennast. Teate küll, kuidagimoodi on aktsiisilangetamisest saanud vististi rahvusriigi püsimise eeldus.

Sel puhul kutsusid Keiu ja Liisa saatesse Praxise endise analüütiku Laura Aabeni ka uurisid talt, mida alkoholipoliitika õigupoolest tähendab ja kuidas see ikkagi päriselt käitumist mõjutab.

Küsimused, selgitused, lisandused ja parandused saates räägitule palun saata aadressile [email protected]. Jälgige meid ka Facebookis!

Veel

Vala Välja
Vala Välja
Delfi Tasku joogisaade “Vala välja!”. Ajakirjanikud ning amatööridest joogisnoobid Martin Hanson, Liisa Tagel ja Keiu Virro valavad edaspidi kahel-kolmel korral kuus välja parimad joogid, kutsuvad külla kohalikud napsiheerosed, baristad, baarmenid ja joogikeetjad ning üritavad saates leida vastust küsimusele “milline on kõige õigem ja parem maitse?”. Saates võtame järgmiste nädalate ja kuude ja aastate jooksul lähivaatluse alla (otseses mõttes: klaasist keelele) nii alkohoolsed kui mittealkohoolsed joogid, jagame kuulajatega joogimaailma taustalugusid, paneme proovile üksteise ja kuulajate teadmised ning kutsume külla joogieksperdid. Mõistagi soovitame parimaid leide veinirestilt, õllekastist ja kärakariiulilt, aga ka mittealkohoolsete jookide maailmast.

Populaarsed

Hiljutised