“Vala välja” #30 ERISAADE: Rängalt pihta saanud Eesti söögi- ja joogimaastik

JAGA:


Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon viis läbi küsitluse, et kaardistada, milline on olukord Eesti joogi- ja söögimaastikul. Milline on olukord ja millised lahendused paistavad, sealhulgas erinevate uute tehnoloogiliste lahenduste kujul, räägib ESA president Kristjan Markii.

Oleme oma facebooki lehele (www.facebook.com/ValaValja/) pannud lingi ESA kogutud veebipoodide linkidega. Kutsume jookide tootjaid ja edasimüüjaid, kes seal ei ole esindatud, lisama ka enda veebipoodide infot.

Uuringu kohta leiate lähemat infot siit: sommeljee.ee/eriolukorrast-eesti-toidu-ja-joogimaailmas/

“Vala välja!” virtuaalstuudios oli külas Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni president Kristjan Markii. Saadet juhtisid Keiu Virro ja Martin Hanson.

Küsimused, pretensioonid, pakkumised ja kommentaarid palume aadressile [email protected]. Jälgige meie tegevusi Facebookis: www.facebook.com/valavalja ja Instagramis: www.instagram.com/vala_valja_podcast

Veel

Vala Välja
Vala Välja
Delfi Tasku joogisaade “Vala välja!”. Ajakirjanikud ning amatööridest joogisnoobid Martin Hanson, Liisa Tagel ja Keiu Virro valavad edaspidi kahel-kolmel korral kuus välja parimad joogid, kutsuvad külla kohalikud napsiheerosed, baristad, baarmenid ja joogikeetjad ning üritavad saates leida vastust küsimusele “milline on kõige õigem ja parem maitse?”. Saates võtame järgmiste nädalate ja kuude ja aastate jooksul lähivaatluse alla (otseses mõttes: klaasist keelele) nii alkohoolsed kui mittealkohoolsed joogid, jagame kuulajatega joogimaailma taustalugusid, paneme proovile üksteise ja kuulajate teadmised ning kutsume külla joogieksperdid. Mõistagi soovitame parimaid leide veinirestilt, õllekastist ja kärakariiulilt, aga ka mittealkohoolsete jookide maailmast.

Populaarsed

Hiljutised