Vala Välja! #13: Miks on Ketri Leis neljakordne Eesti parim sommeljee?

JAGA:


Kuu aega tagasi võistlesid Estonia teatri restoranis järjekordse tiitli eest Eesti sommeljeed. Mängus oli parima kohaliku sommeljee tiitel, mis pärast pingelist ja tiheda konkurentsiga võistluspäeva läks taas Pazzo veinibaari sommeljeele Ketri Leisile. See teeb noorest daamist juba neljakordse Eesti meistri “veinivalamises”.

Ketri on ka joogisaate “Vala välja!” stuudios ning selgitab, miks ja kuidas sai temast sommeljee, mis teda veini puhul võlub, miks võistleb ja mis saab edasi …

Küsimused, selgitused, lisandused ja parandused saates räägitule palun saata aadressile [email protected]. Jälgige meid ka Facebookis!

Veel

Vala Välja
Vala Välja
Delfi Tasku joogisaade “Vala välja!”. Ajakirjanikud ning amatööridest joogisnoobid Martin Hanson, Liisa Tagel ja Keiu Virro valavad edaspidi kahel-kolmel korral kuus välja parimad joogid, kutsuvad külla kohalikud napsiheerosed, baristad, baarmenid ja joogikeetjad ning üritavad saates leida vastust küsimusele “milline on kõige õigem ja parem maitse?”. Saates võtame järgmiste nädalate ja kuude ja aastate jooksul lähivaatluse alla (otseses mõttes: klaasist keelele) nii alkohoolsed kui mittealkohoolsed joogid, jagame kuulajatega joogimaailma taustalugusid, paneme proovile üksteise ja kuulajate teadmised ning kutsume külla joogieksperdid. Mõistagi soovitame parimaid leide veinirestilt, õllekastist ja kärakariiulilt, aga ka mittealkohoolsete jookide maailmast.

Populaarsed

Hiljutised