#80: uuest maailmakorrast 10 aastat hiljem (külas Ruuben Kaalep ja Mait Kraun)

JAGA:

10 aastat tagasi – Telegram.ee esimesel tegutsemisaastal, maikuus 2013 – külastasid Telegrami kontorit EKRE noortekogu Sinine Äratus juhatuse liikmed Ruuben Kaalep ja Mait Kraun, kes tutvustasid avameelselt nii oma isiklikke kui ka erakonna vaateid. 10 aastat hiljem teeb esimene neist arvestatavat poliitilist karjääri, on olnud Riigikogu liige ja 2023. aastal loobunud uuesti parlamenti kandideerimast. Teine aga on astunud erakonnast välja, teinud karjääri ajakirjanikuna Äripäevas ning töötab nüüd majandusanalüütikuna Tavidis.

 

Otsustasime juuni alguses oma aastakümne tagust jutuajamist korrata ja uurida, millised on nüüd Ruubeni, Maidu ja ka Telegram.ee loojate vaated – mis on saanud sellest uuest maailmakorrast, mille pealetulekust tol korral rääkisime; miks Ruuben uuesti Riigikokku ei kandideerinud ja mis Toompeal üldse toimus; mida räägib Mait majanduse olevikust ja tulevikust ning palju muud huvitavat ja päevakajalist.

 

Täispikk saade:

www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-80-uuest-maailmakorrast-10-aastat-hiljem-kulas-ruuben-kaalep-ja-mait-kraun

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised