Millegi oma kätega tegemiseks ei pea arst olema – Brenda Pent

JAGA:


TalTech Tasku on täis elektrit, sest külas on särtsakas elektroenergeetika ja mehhatroonika tudeng ning ettevõtlik rööprähkleja Brenda Pent, kes jagab oma kogemusi kuidas korraga mitmel rindel edukas olla.

Lisaks õppimisele, käib Brenda täiskohaga tööl Eleringis ja muude projektide seas, lööb kaasa ka Positroni korraldustiimis.

Esimese valikuna artiks õppida soovinud Brenda, jagab avameelselt, miks ta otsustas hoopis inseneeria kasuks ning kuidas ta soovikorral neid kahte valdkonda omavahel siduda saaks.

Julge ja ettevõtlik noor naine jagab kolme edutoovat võtmetegurit, mis on temal aidanud õppetöö enda jaoks praktilisemaks muuta ja säilitada balanssi nii kiire elutempo, kui isikliku elu vahel.

Lisaks tuleb juttu juba 22-23. septembril toimuvast suurejooneliset elektriala tulevikutegijate üritusest Positron, kus Brenda noortesuuna juhina kaasa lööb.

Positroniga saad lähemalt tutvuda siit:
positron.ee/

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Hiljutised