TalTech Taskus | Liis Koser: HK Unicorn Squad muudab tehnoloogiamaailma üks tüdruk korraga

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks on HK Unicorn Squad juht Liis Koser. Ta jagab põnevat lugu programmist, mis on loodud murdma stereotüüpe ja inspireerima tüdrukuid tehnoloogia valdkonnas. Alustades Taavi Kotka visioonist oma tütre Helena inspireerimiseks, on Unicorn Squad kasvanud märkimisväärselt, tuues tehnoloogia lähemale tuhandetele tüdrukutele.

Avasta, kuidas see programm julgustab tüdrukuid alates programmeerimisest kuni robootikani ja kuula kuidas 17 tüdrukuga alustanud programm laienenud 3000 osalejani.

Liis selgitab, miks on kriitiliselt tähtis julgustada tüdrukuid tehnoloogiavaldkonda astuma ja kuidas HK Unicorn Squad aitab neid sellel teekonnal. Samuti tutvustab ta, kuidas koostöö TalTechiga laiendab veelgi ettevõtte missiooni ja pakub tüdrukutele uusi võimalusi.

Lõpetuseks jagab Liis nõuandeid, kuidas lapsevanemad ja õpetajad saavad tüdrukuid julgustada tehnoloogia ja inseneriteaduste vastu huvi tundma.

Saade HK Unicorn Squadi juhiga on väga inspireeriv lugu, kuidas tehnoloogiamaailma on võimalik muuta üks tüdruk korraga.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised