005 Teie pere kriisiplaan – Kuidas tulla toime eriolukorras?

JAGA:

Selle podcasti salvestuse ajal on paljude perede elu, kogu Eesti ja ka ülejäänud maailm koroona viiruse epideemia tõttu otsekui pea peale keeratud.

Kuigi käesoleva podcasti teema on VÄGAGI aktuaalne salvestuse ajal koroona epideemia kontekstis, siis seda sama lähenemist saab kasutada põhimõtteliselt ükskõik millise suure muutuse või pingelise perioodi puhul, kus te oma pere võite leida – olgu selleks suur kolimine, töö kaotus või vahetamine, koduseks jäämine, uue lapse perre lisandumine ja muud suured ja pingelised muutused.

Jagan sinuga ühte olulist lähenemist, mis aitab sul ja su perel vähem üksteist süüdistada ja olla rohkem nn “empaatia ruumis” ning lõpus jagan sinuga 5 taktikat, mida praeguses olukorras rohkem teha ja 5 tegevustt, millest eemale hoida või, mida vähendada.

P.S. Podcasti lõpus mainitud Dr. Daniel Siegel’i raamatu “Lapse ajukeskne kasvatus” lühikokkuvõtte leiad siit: taneljappinen.com/kingitus

Veel

Rahumeelne vanemlus
Rahumeelne vanemlushttps://taneljappinen.com
Podcast lapsevanemale, kes on väsinud pidevast võimuvõitlusest oma kodus, aga samas tunneb, et ei soovi oma last kasvatada karistuste, hirmu ja ülemvõimuga.Igal nädalal keskendume ühele vanemlusteemale ja igal nädalal saab vähemalt ühe praktilise näpunäite, et saaksid samm-sammu haaval liikuda rahumeelse vanemluse suunas.

Populaarsed

Hiljutised