84. SAADE | Külas käis unikaalse taastusprogrammi „Atlas“ spetsialist Venemaalt

JAGA:


Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külalisteks on unikaalse taastusprogrammi “Atlas” juurutajad Mati Rebane ja Anastasia Tsvetkova St Peterburgist, kes on lõpetanud Venemaa Riikliku Kaug-Ida Meditsiiniinstituudi ning omab pediaatri- ning spordimetitsiini ja ravi-kehakultuuri spetsialisti diplomeid. Lisaks on tal veel ka laste- ja ravimassaazi spetsialisti kutse. Anastasial on pikaajaline kogemus tserebraalparalüüsi- ning teisi neuroloogilisi patoloogiaid põdevate lastega.

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Populaarsed

Hiljutised