324. SAADE: Nõid Eha: kaitse end ruunimärkidega ning lõpuks saad seda, millest oled eluaeg unistanud

JAGA:


Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas nõid Eha ehk selgeltnägijate seas tuntud ka kui Witch Eha. Ta on tegelenud esoteerikaga juba neli aastakümmet ning aidanud inimestel leida lahendusi nende probleemidele, kasutades selleks iidseid tarokaarte, ruune või pendlit. Seekord teemegi nende vidinate õigeks kasutamiseks korraliku koolituse.

Enamasti tullakse Witch Eha vastuvõtule alles siis, kui inimeste elus on juba toimunud ebameeldivad sündmused, ning otsitakse abi tagajärgede likvideerimiseks. Nõid Eha sõnul on palju tõhusam probleemi ennetada juba eos. Parim võimalus selleks on ennast laadida ja kaitsta ruunimärkidega, olla seeläbi kaitstud kõige halva ja negatiivse eest ning lõpuks saada seda, millest oled eluaeg unistanud.
Saadet juhivad Anu Saagim ja Maria Baydar.

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Populaarsed

Hiljutised