142. SAADE | „Saatuseratta" kaardimoor Maily pani Joel Juhti värisema

JAGA:


Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks “Puuduta mind” saate külaliseks on YouTube’i kanali “Saatuseratas” omanik ja taro kaartide spetsialist Maily Kaljuvald.

Maily on tegelnud küll kaartide panemisega juba pikki aastaid, kuid mitte avalikult. Nüüd, alates aprillist, on tal Youtube’is oma kanal Saatuseratas, kus on üleval erinevad ennustusvideod. Lihtsad, loogilised, arusaadavad. Näiteks rubriigid: “Mida toob juuli 2020”, “August 2020 armastuses”, “Rituaal”, “Vabane negatiivsest energiast” jne. “Olen ka ise ka üllatunud, kui suur huvi selliste videote vastu on,” imestab naine. “Hiljuti hakkasin lisaks üldistele ennustusustele tegema ka personaalseid kaardilugemisi. Loomulikult on minu lemmikteemaks armastus ja suhted.”

Viisime Mailyga ennustusriduaalid läbi Liipa talus Jõelähtmel, kus oli kohal ka talu peremees, tuntud maratoonar Joel Juht, kes ei usu ei vaime, ennustusi, kaartide panemisest rääkimata. Maily viis Joeli peal läbi taro kaartide rituaali, mis nii mõndagi näinud mehe värisema pani. “Mul olid ihukarvad ehmatusest püsti ja pidin ruumist lahkuma, et maha rahuneda,” tunnistas mees hiljem. Maily polnud Joelist kunagi varem midagi kuulnud, kuid pani kaartidega ennustades kümnesse nii mineviku, kui ka oleviku osas. Samuti ennustas kaardipanija Joelile tulevikku. Eks näis, kas läheb täppi…

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Populaarsed

Hiljutised