238. saade: Karm tõde: sellise kaitsega EM-ile ei sõida!

JAGA:


“Pikk ette (ja ise järele)” ei saa üle ega ümber Eesti koondisest, kuna Tai vastu lepiti mannetu 1:1 viigiga. Kas hakkame treenereid vallandama? Ning kes tõmbas kõige pikema kõrre Premium liiga nädalavahetusest? Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Alustuseks – kes nuusutas nädalavahetusel veini, kes ei nuusutanud üldse mitte midagi ja kes sai kinost keelelise elamuse? Halva uudise pakkus ka Eesti koondis, kes tegi Taiga kõigest 1:1 viigi. Kas saadame nüüd treenerid minema? Või alles pärast novembrikuist akent? Ja keda oleks üldse asemele tuua?

Premium liigas oli koperdamisele väga lähedal Flora, kes sai lõpuks siiski Harjult kolm punkti kätte. Aga kuidas käitus Jürgenson, kui Alliku punast kaarti nägi? Levadia ja Tammeka mängus sai prohmakaga hakkama Karl Andre Vallner, aga see olevatki mängumehe tunnus.

Paide ja Kalev said vastavalt Kuressaare ja Vapruse vastu raske võidu kätte, aga Kalju jäi võõrsil Transiga hätta. Kas nende jaoks ongi nüüd medal läinud või on vara veel kedagi maha kanda?

Saatekava:

00:00 Nädala üllatused
09:00 Eesti-Tai ja koondise tulevik
52:00 Harju surus Florat
01:06:30 Levadia-Tammeka
01:10:00 Paide-Kuressaare
01:14:30 Trans-Kalju
01:22:30 Kalev-Vaprus

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised