226. saade: Mis toimub meisterklubis? Flora kohta on asjad hullusti!

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas tuli juttu Tallinna FC Flora kohutavast hoost – valitsev Eesti meister on juulikuus võitnud kuuest mängust vaid ühe ning kaotanud kolm, ise on löödud kõigest viis väravat. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kasper Elissaar ja Marko Susi ning ekspertkommentaator Markus Jürgenson.

Kuidas kulgeb triatleet Markus Jürgensoni EM-ettevalmistus? Lühidalt: kehvasti, sest mehel õnnestus nädalavahetusel kõndida läbi ukse! Sarnase kõlaga melanhoolsed noodid kostavad ka Flora leerist, sest valitseva Eesti meistri minek on olnud kehv – sealhulgas viigistati viimases voorus vähemuses mänginud Pärnu Vaprusega.

Halbade tulemuste valguses pole Flora suuri muutusi teinud. Küll aga pöörati pilgud taas Kuressaare poole, kust toodi tagasi laenul olnud ründaja Mark Anders Lepik. Et Saaremaa meeskond ei jääks tühjade pihkudega, anti neile vastu Otto-Robert Lipp. Üleminekuaken sulgub saate ilmumise päeval ehk 31. juulil.

Olukorras, kus hooaja lõpuni on jäänud 15 vooru, võeti teemaks Premium liiga tabel – kas hetkel kolmandal real seisev Vaprus suudab oma koha säilitada või krabab selle endale keegi teine? Või on hoopis võimalik, et liider Levadia läheb pankrotti?

Kuidas hinnata Nõmme Kalju käitumist seoses Aleksandr Volkovi skandaaliga, kus ründaja kakles tribüünil Narva Transi fänniga? Juttu tuleb ka Eesti mängijate kõrgetest palkadest, sealhulgas avaldas Jürgenson, kui suur oli tema esimene tasu. Lõpetuseks arutleti selle üle, kui palju teevad Eesti jalgpallurid trenni ning kas Premium liiga klubid on määratud Euroopas põruma.

Saatekava:

00:00 – Jürgenson läks läbi ukse!
08:08 – Flora – Vaprus 1:1
22:28 – Flora suhe Kuressaarega
33:12 – Pärnu Euroopasse?
36:16 – Kes tuleb kolmandaks?
41:25 – Suvine üleminekuaken
47:22 – Levadia pankrot
52:55 – Vanameistrid, Volkov ja Kalju
61:44 – Kas karikas vajab reformi?
68:52 – Kui palju treenivad Eesti jalgpallurid?
76:44 – Kas klubid on määratud Euroopas põruma?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised