218. saade: Transi karikavõit päästab Tallinna-välise jalgpalli. Mis saab Kaljust?

JAGA:


Transile ja Sakule karikad, Kaljule ja Tammekale tühjad pihud, Florale õrn lohutus – karikalaupäev kujunes meeldejäävaks! Lisaks teeme juttu uutest treeneritest, jalgpalli mängimise asemel müügitöö valimisest ja Meistrite liiga finaalist. Stuudios on Soccernet.ee ajakirjanikud Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Jonas Grauberg.

Karikavõitja sai klaariks – Narva Trans üllatas Flora meeskonda, Saku võttis Katriin Sauluse kangelastegude toel samuti esimese karika ja traditsiooni jätkanud florakatele jäi rõõm U19 karikavõidust.

Transi võit tähendas palju mitte ainult klubile, vaid kogu Narva linnale. Jätkusuutlikkuse jaoks on selliseid üllatusi, eriti Tallinnast väljapoole minevaid võite, Eesti jalgpallile väga vaja. Miks tasub Transi mõistliku majandamise vallas teistele Eesti klubidele suisa eeskujukski tuua?

Narva klubi edu jättis Nõmme Kalju kolmandat aastat järjest eurokohata ja eurorahata. Milliseid probleeme see pikalt Eesti klubijalgpalli teravaimas tipus heidelnud klubile võib põhjustada? Milline on nüüdseks hooaja reaalne lõppsiht ja mida tuleb parandada, et jälle suurde mängu sekkuda?

Üleminekuaken pole veel avanenud, aga enne uute mängijate saabumist lisandub uut verd treeneripingile. Värske peatreeneri kõrval on Paide Linnameeskonnal veel värskem abitreener ning täiendust sai ka Eesti koondise taustajõudude nimekiri.

Reno Mark Pärnu Vaprusest ja Dominic Laaneots Tartu Tammekast otsustasid suveks minna USA-sse raamatumüügiga lisatulu teenima. Teeme ühe asja kohe selgeks – meestele pole midagi ette heita, kuid kas ei näita nende otsus, et ihaldatud täisprofiliigast oleme elulistel põhjustel ikkagi veel väga kaugel?

Meistrite liiga finaal ootab nädala lõpus ees. City või Inter? Soosik on selge, aga mis aitaks itaallastel üllatust valmistada?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised