217. saade: Paide valik on Stojkovic. Millisele eestlasele teda eelistatakse?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa võtab põhjalikult lahata Paide Linnameeskonna treenerivahetuse, aga aega jagub ka muudele Premium liiga juttudele. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Viik Tallinna Kaleviga oli viimane piisk Paide juhtkonna karikas ning Karel Voolaidi ametiaeg sai otsa. Miks teda sedavõrd palju sarjati ja millise autahvliga Voolaid Paide eesotsast lahkub? Uus valik on mullu lühikest aega FCI Levadiat juhendanud serblane Ivan Stojkovic, kuigi kaalumisel oli ka üks teine kandidaat, kellel taskus Eesti pass.

FCI Levadia peatreener on endiselt paigas. Selleks on Curro Torres, kes möirgas pühapäeval A. Le Coq Arenal nagu lopsaka karjamaa leidnud piison. Miks? Sest jagu saadi Nõmme Kaljust (25:00), kellele see oli nädala jooksul juba teine kaotus. Nõmmekate naaber Harju JK Laagri teenis aga nädalaga juurde neli punkti (34:00), kunas Pärnu Vaprus piirdus ühega.

Tartu Tammeka ja FC Kuressaare 0:0 viik (40:30) märkimist ei vääri, aga ometi suudab paneel sellest rääkida nii kaua, et Sten Reinkorti käega mängu juurde jõutakse mitu minutit hiljem (44:30). Alanud nädalal Premium liigat ei mängita, sest laupäeval ootab ees Evald Tipneri karikafinaal (46:30), kus vastamisi lähevad Flora ja Narva Trans.

Eelmise nädala kauneim jalgpallisündmus oli aga vaieldamatult reedel A. Le Coq Arenal peetud U17 neidude EM-i finaal (52:00), mille pärandi täpne suurus saab selgeks alles kaugemas tulevikus. Saate lõpetuseks (59:00) põgusalt juttu Dortmundi Borussia kurvast lõppmängust, PSG järjekordsest meistritiitlist ja kolmapäeval ees ootavast Euroopa liiga finaalist.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised