191. saade: Pronksimadin – Paide kaotas trumbid, aga oli ikkagi veenvam, kui võidukas Kalju

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 191. osas on fookuses pronksimadin, milles mängiti nädalavahetusel taas kaardid ringi. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Saadet alustame pühapäevase Flora ja Paide lahinguga. Kes oli parem, mis jättis oma jälje ning kuidas võib üks mäng nii erinev tunduda? Paide tõstis oma esituse taset, ent jäi punktidest ilma. Kuidas mõjutab see nii otsesemat kui kaudsemat lahingut Nõmme Kaljuga? Eurokohaga ei kaasne pelgalt raha, vaid ka prestiiž, mida üks vajab enam.

Alates 15:25 vaatame veel detailsemalt Nõmme Kalju seisu, kuivõrd neil on otsustavate lahingute eel muresid ründeliinis. Kui suured on reaalsed probleemid ning millised lahendused?

Alates 19:30 piilume kuuenda koha heitlusesse, kus Tammeka, Trans ja Kalev omavad kõik veel võimalust. Millistel treeneritel on põhjust jätkata? Alates 29:00 võtame ette nädalavahetuse enim kõneainet pakkunud matši, kus Pärnu Vaprus mängis mulluse meistri FCI Levadia vastu 2:0 eduseisu maha 90+6. minuti 2:3 kaotuseks. Mis asja otsustas? Täiendavalt räägime sülitamistest (mitme kaasuse näitel) ja tagatubades toimuvast.

Saate lõpus on alates 50:20 Meistrite liiga jutud. Tänavune hooaeg on säranud oma üllatustega, mis on tõestanud Superliiga absoluutset mõttetust. Millises suunas liigub Euroopa jalgpall?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised