184. saade: Serbia aeg sai läbi! Levadial tuleb edukana püsimiseks rohkem oma inimesi usaldada

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa fookuses on Eesti meistri FCI Levadia treenerivahetus ja võimalik kursimuutus. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Kris Ilves.

Ühes Ivan Stojkovici lahkumisega lõppes Levadias Serbia ajastu, sest temaga koos läksid ka ülejäänud serblastest treenerid. On see märk kursimuutusest? Kas värske vangerdusega tunnistati tehtud vigu? Mida saab oodata Maksõm Kalõnõtšenkolt?

Levadia on viimastel aastatel oma arengus väga suuri samme edasi astunud, ent tipus püsimiseks tuleb neil rohkem omaenda inimesi usaldada. Milleks kogenud taustajõud, kui sisusse ei lasta keskenduda? Et tiitlivõidud ei jääks juhuslikeks, on vaja strateegiat ja sihikindlust. Plaani, mis ei seisne pelgalt deviisis “tahame võita ja soovitavalt juba eile”. Sellele ja paljule muule on pühendatud saate esimene pooltund.

Alates 32:33 läheme Premium liiga nädalavahetuse vooru juurde. Mis juhtus Foday Trawallyl ja kas järgnenud möll oli põhjendatud? Kalevil on seis turvaline, sest Legion lagunes taas. Kus võib peituda Ivans Baturinsi eksimuste sagenemise konksuke?

Alates 39:46 vaatame otsa erakordselt põnevaks muutunud kolmanda koha heitlusele. Kas Paide pööras seisu enda kasuks? Kuidas mõjutavad neid värsked üleminekud? Kus peituvad Kalju mured?

Saate lõpp alates 52:40 on pühendatud rahvusvahelisele jalgpallile. Itaalias sai VAR-brigaad hakkama sellise kärnaga, mis kaotab kogu süsteemi mõttekuse ja näitab oma ajuvabaduses ilmekalt, kuidas videokohtunikud ei suuda mängu läbinisti õiglaseks muuta, vaid pakuvad hoopis absurdseid lahendusi.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised