172. saade: Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa vaatab tagasi Premium liigas toimunule, aga peatub ka Eesti meistri FCI Levadia algaval eurohooajal. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Saate alguses mõtestame lahti tänavuse jalgpallisuve, ent alates 7:00 suundume Premium liiga lainele. Flora alistas Raudteederbis Nõmme Kalju, kuigi mängis esialgu seosetut jalgpalli. Alex Matthias Tamm – milline on tema roll ja tähtsus? Kas Kalju mängib võimete piiril?

Millised on olnud erinevate derbide hierarhiad? Mis saab Flora tagaliinist Joonas Tamme lahkumise järel? Millist kultuurikihti tõid Tallinnasse Poola jalgpallifännid?

Alates 26:40 suundume Paide ja Kuressaare viigimängu juurde. Miks kaotas Paide taas punkte? Kas ja kui suur pinge on Karel Voolaidil? Miks Roman Kožuhhovski teeb Kuressaarega ajaloolist hooaega, aga põrus U21 koondisega?

Alates 43:35 võtame ette Tammeka, Legioni, Transi ka Kalevi tegemised. Kas bravuurikalt peale tulnud tartlased mängivad tänavu taas väljalangemise vältimise nimel? Legioni noorte tase – tabelikeskmiku oma? Kalev õitseb ning Trans ei pea muretsema.

Alates 51:00 vaatame kärmelt otsa Pärnu Vapruse õlekõrtele, ent keskendume sealt edasi Levadiale. Mis seisus minnakse üle aastate mängima Meistrite liigat? Räägime ka Zakaria Beglarišvili võtmetähtsusest, klubi vastutusest ja rollist meistri ning Eesti esindajana.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised