Naistejutud 317: Ülbed, rikkad, ilusad ja niiii peenikesed – aga millised moeinimesed päriselt on?

JAGA:


Miks välimuse eest on nii kerge kriitikat saada? Saladus on lihtne – ebakindlad inimesed halvustavad teisi. On seal ka erandeid? Ei ole. Ja iga repliik räägib hoopis rohkem ütleja enda kui sihtmärgi kohta. «Head inimesed on ilusad,» ütleb moelooja Aldo Järvoo veendunult. Ja mida enam teemasse süveneda, seda selgemaks saab, et nii ongi!
Räägime kõigest sellest säravast ja särisevast, mis moeringi sissepoole jääb ja eemalt hoopis teistsugune paistab. Milline on moerahvas tegelikult? Ja kas tõesti enamikke modelle on koolis kiusatud selle pärast, et nad on «õudselt koledad»? Kuula, saad kõigest teada.

Saates on külas Tallinn Fashion Weeki loovjuht nind disainer Aldo Järvsoo ning kommunikatsioonijuht ja tulihingeline moefänn Meisi Volt. Saatejuht Kristina Herodes, kes on ühtlasi olnud 28 aastat moeajakirjanik. Head kuulamist!
Kogu Tallinn Fashion Weeki kajastuse leiad portaalist [naine.postimees.ee](https://naine.postimees.ee/section/6154)
Tallinn Fashion Week toimub 17.-20.10.2023. Piiratud hulk pileteid [Fientast](https://fienta.com/et/tallinn-fashion-week)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised