Naistejutud 352 Igor Skalkin: «Hea seks päästab kehva suhte!»

JAGA:


Katus pea kohal, toit laual, kaasa olemas – kõik on justkui õige, aga suhe on külm ja tuim. Paljud lepivad sellega uskudes, et kehv suhe ongi normaalsus. Ei ole! Iga naine suudab meest armastada nii, et annab talle tohutu väe. Iga mees suudab naise seitsmendasse taevasse viia. Ei ole nii, et osad meist naudivad ja suudavad voodis head olla ja teised mitte. Nautimine ja armastamine on inimese sünniõigus, lihtsalt me ei oska.
Tantraterapeut Igor Earthchild Skalkin juhatab teed kuidas kehv suhe päästa. Heast seksist on kasu kaugelt rohkem kui pakkuda korraks naudingut, vabastada pinged ja panna inimesed särama ja noorenema. See loob silla kahe armastaja vahele. Me kõik oleme tulnud siia kogema armastust. Mida ootab mees? Mida igatseb naine? Need asjad, mida me soovime, on nii-nii lihtsad. Kuula saadet, naudi meie väga avameelset vestlust ja armasta sügavamalt kui seni.
Soovid rohkem teada? Vaata lisa Igori ja Bella [koduelehelt](https://learn2touch.com/) ning kingi endale võimalus kogeda sügavamat armastust [Tantrafestil](https://tantrafest.ee/)

Pikemalt saad lugeda [DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)

Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)

Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)

[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised