Naistejutud 351 «Ma olin noor ja ilus, aga mind jäeti maha! Nutsin nädalaid…» Kuidas läbikukkumine pöördus õnneks?

JAGA:


Katta Grüner II on värvikas ja särav naine, keda saadab edukuse aura. Ometi tunnistab ta, et on end mitmel korral elus tundnud täielikult läbikukkununa! Tema noorena alanud suhe sai dramaatilise lõpu – mees tuli ja teatas, et kui naine ei käitu täpselt nii nagu tema tahab, siis see suhe talle ei sobi. Katta jäi pisikese tütrega üksi ja tundis, et elu on läbi. Samasugune läbikukkumisetunne tabas teda kui tema ärid kokku kukkusid. "Istusin kontoris ja sain korraga aru neist ärimeestest, kes ennast ära tapavad,". Need lood olid ülimalt valusad, aga see mis ebaõnnestumistest välja koorus, oli midagi üllatavat! "Ma ei oleks mitte kunagi seal, kus ma olen täna, kui ma poleks nii hullusti läbi kukkunud," ütleb hinnatud ja põneva käekirjaga maalikunstnik Katta Grüner täna.
Pikemalt saad lugeda [DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Katta Grüner II ning tema maalikunsti leiad siit: Katta [koduleht](https://katta.ee/) [Facebook](https://www.facebook.com/kattagryner/?locale=et_EE) [Instagram](https://www.instagram.com/kattagryner)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised