Naistejutud 243. Ohtlik mürk – positiivsus on kõige suurem depressiooni tekitaja

JAGA:


Mis asi on toksiline positiivsus? Tõenäoliselt suurim elude mürgitaja ning depressiooni võimendaja, mis meid igal sammul luurab. «Saa üle,» öeldakse sellele, kes on kurb ja asutakse teda jõuga rõõmsaks muutma. Ja sealt algabki positiivsusega mürgitamine! Kui me teeme hea näo, et vältida rakseid tundeid, saame me neid kokkuvõttes palju rohkem! Mis siis oleks lahendus? Lubada endal tunda kõike. Kuidas see käib? Soovitusi jagab õnnekoolitaja Dalí Getter Karat. Saatejuht Kristina Herodes.
Armsad saate «Naistejutud» kuulajad – Dalíl on teile kingitus: 1.juunil algab taas [Dalí 30-päevane õnnelikkuse väljakutse](https://www.dalikarat.com/onnelikkusevaljakutse). Sooduskood NAISTEJUTUD annab kõigile kuulajatele -15% soodustust. Mine [www.dalikarat.com](https://www.dalikarat.com/) ja asuta head võimalust – investeeri aega enda õnnetunde kasvatamisesse. Lisaks loositakse kõigi nende vahel, kes väljakutsega liituvad ning Naistejutud koodi kasutavad, välja Dalí Getter Karati tuliuus raamat «Õnn on otsus».

Sulle meeldis? Kõik saate Naistejutud 243 osa leiad [https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised