Naistejutud 238. Dalí Karat: Manifesteerimise saladused – miks mõned saavad, mida soovivad ja teised mitte?

JAGA:


Manifesteerimine – mis imeasi see on? Meil on päriselt ka võimalus valida oma ellu seda, mida soovime ja lõpetada hambad ristis surumine. "Ma ei usalda kedagi, ma teen parem kõik ise," mõtleb tubli inimene. Sageli ka õnnetu inimene. Miks? Kui aina kurdame ning räägime kui kiire ja raske meil on, siis usub universum, et me just sellist elu soovimegi. Me ise pole tellinud midagi muud, kuidas saaks seda meile pakkuda?
Reaalsus on oluliselt ilusam kui oleme harjunud arvama. Kõik on tõepoolest võimalik! Kuid see, mida elus oma unistustest kätte saame või ei saa, ei sõltu vedamisest ega saatuse suvast. See sõltub meist endast. Kui oma soovid õigesti teele saata, hakkavad need täituma. Räägime väga selgelt ja praktiliselt kuidas seda teha. Millistest sammudest koosneb manifesteerimine? Kus on ohud? Mis tavaliselt viltu läheb? Kuhu väärt soov toppama jääb? Miks me ei julge unistada, ammugi veel soovida? Saates on külas spirituaalne õpetaja, motivatsioonikõneleja ja õnnekoolitaja Dalí Getter Karat. Saatejuht Kristina Herodes.

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised