Naistejutud. 163. saade (26.09.20): Rindade kasutamise käsiraamat: kuidas teha nii, et naisel vaid tissimängust katus sõitma läheks

JAGA:


Rinnad! Tissid! Oi, kuidas me armastame rindu! Või… kas ikka armastame? Miks on nii, et naise keha üks kõige toredamaid ja erilisemaid osasid on midagi, mis on naiste jaoks nii suure ebakindluse ja enesevihkamise allikas?
Dagmar Lamp, Kristina Herodes ja Heidi Ruul räägivad ausalt ja avameelselt nii oma rindadest kui sellest, miks ja kuidas rindadega rahu teha. Samas – kas alati peabki tegema rahu? Kui ikka pole rahul, siis kas võltskomplimendid ikka on need, mis asja paremaks teevad?
Saates vastame ka meeste kõige põletavamatele küsimustele rindade kohta: mida nendega täpselt teha? Kas üks on tõesti suurem kui teine? Kas rinnahoidjad on vastikud? Ja kuidas rindu hellitada nii, et naisel hea oleks? Isegi nii hea, et katus läheb sõitma?

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised