Mõttekoht, Osa 40: Kuidas leida ja hoida sõpru?

JAGA:


„Väärt sõprust ei saa mõõta ühegi rahahulgaga,“ kinnitab tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht paarisuhteterapeut ja nõustaja Kristina Tamm ning avab sõprade ja sõprussuhetega seonduvaid tahke lähemalt.

„Tõeline sõber on see, kes võtab sind vastu heas ja halvas, tal puudub ambitsioon sind teiseks muuta,“ tähendab Kristina lisades, et tõeline sõber toidab nii hinge kui vaimu ja mõjutab seetõttu kogu inimese heaolu ja tema tervise igat tahku.

Miks mõnikord sõbrad kaovad? Miks mõnikord tundub inimene oma ka aastate pärast kohtudes, kuid kriisid hoopis viivad neid, keda sõbraks pidasid? Miks lastel on lihtsam sõpru leida? Miks paarisuhtes alguses ollakse sõbrad ja hiljem mitte? Kuidas leida sõpru ja kuidas olla hea sõber?

Kõigest sellest tänases taskuhäälingu saates räägime.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Hiljutised