"Mehed ei nuta": Tänaku Ford lagunes taas – kaua võib? Jalgpalliüldsus elas utoopiamaailmas?

JAGA:


12. septembri “Mehed ei nuta” peateemad: Tänaku Ford lagunes jälle – kaua võib? Jalgpalliüldsus elas Rootsi-mängu eel utoopiamaailmas?

– Ott Tänaku ja Fordi võidulootused Kreekas said põhimõtteliselt läbi enne, kui üldse õigeks sõiduks jõudis minna. See ei ole ju normaalne?

– Hea uudis ka: Ott Tänak kinnitas, et soovib kindlasti WRC sarjas jätkata. Et siis ikkagi Hyundaisse?

– Eesti jalgpallikoondis tegi kodus Rootsi vastu masendava etteaste. Mis läks valesti ja kust tuli üldse ohjeldamatu optimism enne klass kõvema vastasega kohtumist?

– Eesti võrkpallikoondis EMil: valiti vastaseid ja mänge, mis valiti, aga edu see ei toonud, ka alagrupiturniiri otsustavas mängus Belgia vastu jäädi lõpuks kindlalt alla. Mida saanuks paremini? Kas suurte vastu valge lipu heiskamine oli õige taktika?

– Mida näitas korvpalli MM, kus finaal osutus Euroopa siseasjaks ja soosikuna alustanud USA jäeti üldse medalita?

– Ajastu lõpp? Eesti neljapaat viis end enesehävitusrežiimile, kuid jäi MMi B-finaalis ikkagi esimesena olümpiapiletita.

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised