"Mehed ei nuta": Tänak on ikka esisoosik? Orefice näitas naiste võrkpalli suurt muret?

JAGA:


23. jaanuari “Mehed ei nuta” peateemad:

– Rallihooaeg algab: kes on Ott Tänaku peamine konkurent MM-tiitlile, Elfyn Evans või Thierry Neuville? Kas Tänak alustab hooaega tiitlisoosikuna või on see nii ainult sinimustvalgete prillide läbi vaadates? Mida oodata juba Monte Carlos?

– Kas Robert Virvese karjäär jääbki rahapuudusel toppama?

– Eesti naiste võrkpallikoondise peatreener Alessandro Orefice lahkus ametist ja siirdub juhendama Sloveenia koondist. Loogiline, kui piisavalt paljudel naistel puudub ambitsioon välismaal mängida?

– Henry Sildaru sai pargisõidu MK-etapil kümnenda koha: esimene tõsisem märk, et tähelend on võimalik? Tõnis Sildaru kriitilist sõnavõttu tsiteerides: ehk oleks suusaliidul aeg mõtlema hakata, et meil freestyle’i-koondis eksisteeriks?

– Mida peaks tegema Tuuli Tomingas, et püstitiirudes märgid maha tuleks?

– Viimsi kaotas Eesti-Läti Korvpalliliigas Tartule… 24:76. Kuidas selline asi meie tippliigas võimalik?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised