"Mehed ei nuta": Portugali MM-rallil läheb asi tõsiseks? Kes jõuavad korvpallifinaali?

JAGA:


Saate peateemad 9. mail:

– Saadame Peebu teele Portugali ja nõuame temalt täpset ennustust! Kas nüüd läheb asi tõsiseks, nagu ennustas Ott Tänak? Lahkame ka autoralli tuleviku teemasid: WRC räägib läbi kolme uue tootjaga, samas ei saada väidetavalt kuidagi uuele kokkuleppele hübriiditehnoloogia partneriga.

– Mida olulist sai näha Rapla rallil?

– Korvpalli play-off’id täies hoos. Kes kohtuvad koduse liiga finaalis? Kes jõuavad Euroliiga finaalturniirile?

– Koduses jalgpalliliigas ei möödu naljalt nädalat ootamatusteta: FCI Levadia sai tabeli viimaselt Harju JK Laagrilt 1 : 2 tappa. Aga on see ikka hea?

– Venemaa ja Valgevene sportlased tagasi areenil – poksi MM-il lehvivad paariariigi lipud, judo MM-i boikoteeris vaid Ukraina. Aja küsimus, millal spordimaailm murdub lõplikult?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised