"Mehed ei nuta": Mitu meest tuleks Saksamaalt ära võtta, et Eesti võidaks?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 15. oktoobril:
– Kas Eesti jalgpallikoondis võitis mängudega Valgevene ja Saksamaa vastu terake respekti? Mitu meest peaks Saksamaalt ära võtma, et Eesti võidaks?
– Kust tuli BC Kalev/Cramo ootamatu ümbersünd, mis langetas nii Nižni-Novgorodi kui ka Kaasani Unicsi ja on tõstnud Eesti meisterklubi VTB-liigas isegi Moskva CSKA-st ettepoole?
– Magnus Kirdi õlg peaks Tokyo olümpiaks korda saama, ütlevad doktorid.
– Kristjan Port: kõik märgid näitavad, et dopingujuurdlusest tuleb rohkem ebameeldivat infot, kui praegu rääkida saame. Mida ta võiks selle all mõelda?
– Rallinurk. Nädal möödas, Ott Tänaku lepingut ei kuskil – mis toimub? Kas kogu Toyota ja Ott Tänaku edu saladus peituski “piiripealses” tagatiivas? Mis on peamine järeldus Saaremaa rallilt?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised